Dozvuku HUŠ! Aplikace ve spolupráci s AI dokáže odstranit dozvuk i ruchy

Firma Accusonus oznámila vydání své nové aplikace Hush, která využívá umělé inteligence k odstranění nežádoucího hluku a dozvuku z nahrávek. Aplikace je k dispozici pro operační systémy macOS a Windows.

Hush podle výrobce dokáže automaticky rozpoznat a odstranit šum, ruchy a dozvuk z různých nahrávek, včetně hudebních nástrojů, vokálů, podcastů či videí. Aplikace umožňuje nastavení úrovně odstranění nežádoucích efektů a dokonce umožňuje zachovat určité množství přirozeného dozvuku pokud je třeba zachovat původní charakter zvuku nahrávky.

Hush k automaticému rozpoznání a odstranění nežádoucích zvuků z nahrávek využívá technologii umělé inteligence. Aplikace je navržena tak, aby byla snadno použitelná a její obsluhu zvládli i pro uživatelé bez zkušeností s úpravou zvuku.

Aplikace Hush je k dispozici v několika verzích, od základní verze, která obsahuje základní funkce odstranění hluku a reverbace, a profesionální verze, která obsahuje pokročilé funkce, jako je například úprava tónu a dynamiky.

Odkaz na Hush: https://hushaudioapp.com

PS: Tento článek pro vás na moji žádost přeložila AI ChatGPT.

Napsat komentář