Krédo

Krédo recenzenta a serveru FADER.cz

Vážení distributoři, výrobci a vůbec všichni kteří k nám dáváte svá zařízení k recenzím.

Jsem toho názoru, že má-li mít naše práce smysl recenze musí být věcná, čtivá, upřimná a především pravdivá. Předem vás tedy prosím abyste počítali s tím, že o vašich produktech budeme psát nejen to v čem jsou skvělé, ale zmíníme se také o jejich slabinách a nedostatcích. Pouze tak nám pro přijde fér vůči našim čtenářům a pouze tak si může náš server FADER.cz zachovat dobrou pověst a důvěru.

Samozřejmě budeme rádi když se této naší férovosti nezaleknete a s důvěrou nám svěříte svá zařízení  na recenzi, ostatně i to vypovídá o vaší důvěře ve značku, výrobek a konec konců i o solidnosti Vaší firmy. Nebráníme se zdravé polemice o popsaných vlastnostech zařízení, naši recenzenti jsou také jen lidé a může se stát, že něco přehlédnou. V takovém případě faktickou chybu v článku pochopitelně s uzarděním (a případnou dodatečnou omluvou) opravíme. Suma sumárum nečekejte od nás jásavé články na objednávku, ale férové vyvážené a především pravdivé recenze. Věříme, že právě jen takové články má smysl předkládat čtenářům FADER.cz abychom si vybudovali a posléze i zachovali to nejcennější: dobré jméno a důvěru čtenářů.

Děkuji za pochopení. Za server FADER.cz samozvaný šéfredaktor Jan R. Šafařík

Nabídky zařízení k recenzím prosím zadávejte pomocí požadavkového formuláře na stránce O NÁS > POŽADAVKY NA NÁS
Mimochodem: jsme si vědomi že jsme svým způsobem „new kid on the blog“, takže vám pro začátek nabízíme recenzování zdarma. Tato nabídka bude platit minimálně do 7. května kdy mám narozeniny 😀