Praha, Břevnov – sál restaurace „Na marjánce“

Praha, Břevnov – sál restaurace „Na marjánce“

(stav k datu 28. dub 2012)

Ačkoliv jsem v tomhle sále byl prvně mám k němu takřka rodinné pouto, děda tam poměrně často a dlouho chodíval hrávat na trubku se svojí kapelou.

Je to poměrně živý sál s vysokými stropy a ještě balkonem, evidentně nedávno rekonstuovaný. Nájezd je zapředu do vrat od hospody (patří k sálu, takže tam se dá vyptat na klíče atd.) kam se dá zajet s dodávkou a vyožit. Nosit je třeba po těch několika venkovních schodech do prosklených dveří hlavního vchodu, ale žádná krizovka. Před vchodem je stříška a kupodivu tam ani neprší (nakládali jsme v dešti).

Přívod už si až tak přesně nepomatuju kde na jevišti byl (myslím, že za levým portálem), ale určitě to byl 400V/32A 5pin. Po obvodu sálu jsou zásuvky, podle informací místních se tam zvukaři běžně připojují (já tu odvahu neměl a chtěl jsem bejt všude na svojí zemi).Místní tu mají nějaké dvě plastové aktivky na stangli, v nejhorším se s nima dá domluvit na zapůjčení je-li třeba. Základní světla ala pracák tam mají místní, na nějaké větší show je si třeba přivést vlastní. Nicméně vzhledem k poměrně dlouhému dozvuku je to sál spíš tak na komořinu než na bigbít. Já tam hrál s poměrně ukázněnou plesovkou a se sálem zaplněným tak ani ne z poloviny a žádná sláva to nebyla.

Pozor na červené opony, drží tak říkajíc „od uprdnutí do posrání“ a to je ještě eufemismus (nahoře je kromě síly vůle drží jen plastoví záclonoví běžci a několik spínacích špendlíků). Jinak jeviště je dost hluboké, takže obaly a case lze skrýt za závěsy.

Na webu mají fotogalerii sálu, tak si uděláte obrázek sami:
http://www.namarjance.cz/

Napsat komentář